1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку. За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.
«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом 2 грудня – до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Доброолександрівській школі.
Акцію "Ми -проти СНІДу", провела педагог -організатор Адаменко Олена Володимирівна. Учні 7- Б класу прикріпили на інформаційну дошку стрічки-символ боротьби зі СНІДом.
Виховна година в 5 класі"Не дай СНІДу шанс" - класний керівник Палаш Олена іванівна
Виховна година в 4-А класі "Ще раз про СНІД"- класовод Дубська Надія Олександрівна
Учені не втрачають надії, деякі навіть упевнені, що медикаменти, спроможні перемогти ВІЛ, неодмінно з’являться в найближчі роки. Що ж до вакцини для масового застосування, то, за їхніми прогнозами, вона з’явиться вже в нашому столітті. А поки що всі зусилля науковців і громадськості треба спрямувати на профілактику СНІДу – такі перспективи на найближче майбутнє.
А ми маємо пам'ятати: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.
Немає коментарів:
Дописати коментар